אתה יכול להרשות לעסק שלך

לעבוד עם הכלים שאתה באמת צריך

במחיר שלא דמיינת!

רוצה שנחזור אליך?

השאר פרטים או חייג 8568*

ליסינג תפעולי למשאיות ורכבי משא

Arrow-03-01

תנאים מושלמים לך

מבין כל רכבי העבודה הקיימים בשוק, משאיות הן הכוכבות הגדולות של ענף הבנייה וחברות להקמת תשתיות, אבל רכישה ותחזוקה קבועה של משאיות הן מעמסה כלכלית גבוהה לחברות כאלו (ועוד לא דיברנו על הבלאי השוטף). אז מה כדאי לעשות? אנחנו בפרסונליס מציעים לכם ליסינג תפעולי למשאיות ורכבי משא: מידע על הדגמים החדשים והחזקים ביותר בשוק – לרבות דגמים מיוחדים שאינם תמיד זמינים לרוכשים פרטיים, וייעוץ פרטני של כלי הרכב המומלץ בהתאם לאופי העבודה. שירותי הייעוץ שלנו יחסכו לכם הרבה כסף ועוגמת נפש, שכן בסופם תיהנו מרכב משא המותאם בדיוק למה שאתם צריכים כך שתעבדו ביעילות כבר מהיום הראשון.

Arrow-03-01

איזה סוג ליסינג מתאים לרכישת משאית?

בדומה לרכבים רגילים, גם משאיות ניתן לרכוש בכמה מסלולי רכישה כולל אפשרויות ליסינג:

מימון עצמי-

כשרוכשים רכב עבודה חדש באופן עצמאי חשוב לזכור שערכו מאבד עד 7% בשנה הראשונה. מצד שני, הוא מעניק ערך מוסף משמעותי לעסק בכך שהוא שמאפשר לכם להרוויח, ולכן עשוי להפוך את ההשקעה העצמית למניבה. זה אולי נראה מפתה על הנייר, אבל מימון עצמי למשאית דורש בין היתר גם השקעה לא מבוטלת של זמן, מאמץ וכספים נוספים בתחזוקה השוטפת. עד כמה זה רצוי ומשתלם? זו כבר החלטה אישית שלכם.

מימון בנקאי-

המסלול המוכר של פרסונליס מותאם באופן אישי לכל לקוח ולכל עסק. בליסינג התפעולי של פרסונליס אנחנו מתאימים לכם חבילת VIP בדיוק למה שאתם צריכים, כמו למשל תחזוקה בסיסית או מורחבת של טיפולים וטסטים שחוסכת לכם טרחה וזמן יקר מאוד – בטח כשמדובר במשאיות ורכבי עבודה הקריטיים לפעילות העסק. במידת הצורך נספק לכם רכבים חלופיים או גרר, ובעיקר נחסוך מכם הוצאות מיותרות ושירותים לא חיוניים שאין לכם צורך בהם.

ליסינג מימוני-

בוחרים ללכת על מסלול ליסינג מימוני? הנה מה שחשוב לדעת: בליסינג מימוני תהיו פטורים מתשלום מס רווח הון ותוכלו להגיש את ההוצאה בגין תשלום הרכב כהוצאה מוכרת (בדומה לליסינג תפעולי). מצד שני, כבעלי בית העסק תצטרכו לשאת בעול הוצאות התחזוקה השוטפת.

משאית

מחפרון

טרקטור CAT

man-logo_freelogovectors.net_
1280px-DAF_logo.svg
CAT
Scania-logo
Isuzu_logo
Iveco-Logo
וולוו
hino-diesel-trucks-vector-logo

ועוד מגוון ענק של כלים

במיוחד בשבילך

*למעבר לכלי המבוקש יש ללחוץ על תמונת הרכב

אנחנו נדאג להכל עבורך

ליסינג מימוני לעסקים למשאיות עד 12 טון, מנופים וכלים מיוחדים

אשראי חוץ בנקאי לחברות ועוסקים - לא מכביד על האובליגו

אפשרות לעסקאות עד 1,000,000 ₪ ועד 90% מימון

אפשרות לחשבונית חודשית עבור שכירות

רוצה שנחזור אליך?

השאר פרטים או חייג 8568*

המחירים בכפוף לתנאי העסקה ולאישורה. מתן האשראי והמימון כפוף להחלטת הגוף המממן. יתכנו שנויים במחירים בעקבות תנאי המימון של הלקוח. התמונות להמחשה בלבד. טל"ח