נעים להכיר

את פרסונליס הקמנו בפברואר 2020, בעמל רב, קבוצת שותפים שהם יזמים בנשמה. את צוות הניהול, מוביל ירון חן, בעלים ומנכ"ל משותף, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בשלל תפקידים בתעשיית הרכב הישראלית. בין היתר, ניהל את מחלקת המכירות בחברת צ'מפיון מוטורס – חטיבת Audi, ניהל את מחלקת העסקים וציי רכב ביבואן Opel ישראל, והוביל אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים להחלטות נבונות בבחירת הרכבים שלהם.

Arrow-03-01

הסיפור האישי שלנו

במהלך השנים שנינו החזקנו במשרות ניהול שונות במגזר הציבורי ובמגזר העסקי – בשוק הרכב הישראלי. כל משרות הניהול שמילאנו כללו את כל "הניסים והנפלאות" הנלווים לניהול צי הרכבים בעסק: רכב אחד היה מעורב בתאונה, השני צריך טיפול וחידוש של הדלקן, לרכב השלישי מסתיימת פוליסת הביטוח, לרביעי מת המצבר בדיוק לקראת הטסט… בקיצור, כאב ראש רציני. 

במהלך הדרך, גילינו שמנכ"לים ובעלי עסקים סובלים מקשיים דומים בזירות העסקיות השונות שלהם. משיחות איתם, הבנו שרבים מהם ישמחו להעביר את האחריות לטיפול בצי הרכבים, אל גורם מקצועי שידאג במקומם לכל המנהלות, התחזוקה והתפעול – מה שיבטיח להם ראש שקט ונקי מדאגות ויאפשר להם להתעסק במה שהם באמת יודעים ואוהבים לעשות – לנהל את העסק שלהם.

ירון חן,
בעלים, ומנכ"ל משותף

בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בשלל תפקידים בתעשיית הרכב הישראלית. בין היתר, ניהל את מחלקת המכירות בחברת צ'מפיון מוטורס – חטיבת Audi, ניהל את מחלקת העסקים וציי רכב ביבואן Opel ישראל, והוביל אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, לבחירות נכונות בתחום הרכבים שלהם.​

Arrow-03-01

מה מיוחד בפרסונליס?

כיום, פועלות בשוק הליסינג מספר חברות גדולות, שלכאורה עושות בדיוק את זה (טיפול בצי הרכבים בעסק, מינהלות, תחזוקה ותפעול). החברות הללו מציעות לך חבילה שיש בתוכה כל מיני רכיבים – חלקם נפלאים וחלקם לא כל-כך מתאימים לצרכים שלך. מתאים לך תיקח, לא מתאים לך – אתה בבעיה, כי תשלם בכל זאת.

לקחנו את סל השירותים הכי רחב ששוק הליסינג בישראל יודע לתת היום, הוספנו לו מרכיבים ששמורים בדרך כלל רק ללקוחות VIP!  את כל הטוב הזה פירקנו לרכיבים בודדים של שירותים שונים ובנינו מחשבון אינטרנטי מיוחד, שמאפשר לכל עסק לבחור רק את השירותים שנחוצים ומתאימים לו בדיוק.

כך, כל עסק מרכיב את עסקת הליסינג הייחודית לו ומשלם רק על מה שהוא צריך באמת

Arrow-03-01

ליווי אישי. לא מענה אוטומטי.

עם פרוץ המשבר הכלכלי שבא בעקבות הקורונה, השוק השתנה. כל מי שחי בישראל בשנת 2020 המאתגרת, ומתמודד עם קשיי תזרים בעסק, יודע כמה קשה, בלב משבר הקורונה, להשיג אשראי לעסק ולרכבים בעסק – בפרט. דווקא המשבר גורם לכך שיותר עסקים זקוקים למימון לרכבים על מנת להתאים את הפעילות העסקית שלהם לשוק שהשתנה בין-לילה: אם לצורך פתיחת קווי חלוקה, מתן שירות בבית הלקוח, הימנעות מנסיעה בתחבורה ציבורית ועוד.
אנחנו רואים שלעיתים תשובה מהגורם נותן האשראי ש"כן או לא אישרו את המימון", יכולה להיות דרמטית עבור חלק מהעסקים -לפעמים היא אפילו עניין של "להיות או לחדול". יותר מידי עסקים קטנים ובינוניים, המבקשים לקבל מימון לרכב על מנת לאפשר את עבודתם, לא מקבלים אותו. הם לא מקבלים את המימון, גם אם זה ביוק מה שהם צריכים בכדי להתאים את העסק למציאות החדשה – ולצלוח את המשבר. וזה נורא עצוב ולא צודק וגם לא חכם. למעשה, נוצר מצב אבסורדי, שכדי לקבל אשראי בזמן משבר הקורונה, בעל עסק – צריך שיהיה לו כסף. מי שיש לו – יקבל עוד. מי שאין לו – יימחק.

מנסיוננו אנחנו מבינים שזו תקופה

שמצריכה ליווי אישי. לא מענה אוטומטי.

רוצה שניצור קשר?

השאר פרטים או חייג 8568*

01

התפיסה הכלכלית-

אנחנו מציעים שירותי ליסינג-פרימיום מימוני לעסקים קטנים ובינוניים – כמו חברות אחרות בשוק, אבל בשונה מהענקיות, אנחנו נלחמים עבור כל עסק וחותרים להשיג עבורו מימון לרכב שמתאים לצרכיו ויכולותיו.

02

המחוייבות שלנו-

המחויבות שלנו היא להתאמץ עבורך יותר מכל חברה אחרת. השאיפה שלנו היא לאפשר לכל עסק לצרוך בדיוק את השירותים המתאימים לו. מה שהוא צריך ולא שום דבר מיותר.

03

חווית קנייה-

אנחנו בפרסונליס נספק לכם סל פתרונו מ-א' ועד ת': התאמת רכבים לתקציב ולצרכים שהגדרתם, ליווי עסקות מימון, ביטוח, דלקן, מנויים לכבישים מהירים ואגרה, שירותי דרך, רכב חלופי וטיפולים שוטפים. כלל הפתרונות מספקים לכם ראש שקט ונקי מדאגות.

04

היעילות שלנו-

השירותים שלנו כוללים, בין היתר, תכנון פיננסי מקיף של כל תחום הרכבים בעסק, סיוע בבחירת הרכבים המתאימים ביותר לצורכי העסק והעובדים, איתור מקור מימון מתאים לעסקה, ליווי מלא בתהליכי הרכישה והמימון, התאמת מסלולי השירות והטיפולים השוטפים, טרייד-אין לרכבים הישנים וליווי ושירות מוקפד לכל אורך חיי העסקה.

05

שירותיות-

אצלנו בפרסונליס מתמחים בהתאמה אישית של שירותי הליסינג, כי אנחנו מאמינים ששירות התפור למידותיכם מביא לתוצאה המשתלמת והטובה ביותר לעסק שלכם.