מדיניות החברה ואמנת שירות

אנחנו בפרסונליס מייחסים חשיבות רבה להבנה עמוקה ומעמיקה של דרישות הלקוחות שלנו. דרישות אלו משתנות בעת הקמת העסק, וכאשר הם עושים את צעדיהם הראשונים, מתרחבים, או מצמצמים פעילות לטובת הבטחת הישרדותם בתקופות מאתגרות.

ההתאמה המושלמת לצורכי הלקוחות, מתן הכבוד לכל עסק באשר הוא, מענה מסביב לשעון ונכונות לעשות את מלוא המאמצים במילוי כל צורך של לקוחותינו – עוזרים לנו להבטיח לכם ראש שקט וניהול יעיל, איכותי וכלכלי של תחום הרכבים אצלכם בבית העסק. אנו מתחייבים לספק לכם ערך מוסף ותמורה מלאה לכספכם, לחסוך מכם ענייני ביורוקרטיה, למנוע סחבת ולהעניק שירות לקוחות מתקדם המותאם בדיוק עבורכם.

העקרונות עליהם מושתת השירות של פרסונליס

שקיפות ומהימנות
הבסיס האיתן שעליו מושתתת פעילות פרסונליס הוא מתן שירות איכותי ומתקדם לבתי עסק קטנים ובינוניים. המודל העסקי של פרסונליס נובע מהיכרות קרובה ובלתי אמצעית עם אופן הפעילות של בתי עסק, וכן עם בעלי ציי רכבים בגדלים שונים המשמשים למגוון צרכים.

פרסונליס מודעת לזמן ולמשאבים הרבים המבוזבזים לעתים על תחזוקת צי רכבים (גם כאלה של עד עשרה רכבים בלבד), ועל כן אנו מביאים בפניכם את מטרות החברה:

 • הענקת שירות מלא ברמת VIP והתאמה מושלמת לצורכי הלקוח עבור כל נושאי תחזוקת הרכב. זאת, במטרה שבעל העסק לא יקדיש לכך כל מחשבה, אלא יידע שתמיד עומד לראשותו צי רכבים עם חבילת תחזוקה שהותאמה לו במיוחד.
 • אספקת רכבי מנהלים במחירים הגיוניים ונגישים לעסקים בצמיחה, תוך שקיפות מלאה על תכני התשלום והתמורה שניתנת בעבורו.
 • השגת תנאי הליסינג המיטביים בכל עת בהתאם לדרישות וצורכי הלקוח, ומבלי לגרוע מאיכות הרכבים או רמת השירות.

שמירה על פרטיות

 • בפרסונליס דואגים לאינטרסים של לקוחות החברה ומגנים על זכויותיהם ופרטיותם כחוק. כל מידע הנאסף על לקוחותינו בשרתי החברה ובאתר האינטרנט נשמר במאגרים הרלוונטיים תחת תנאי הגנת מידע תקיפים ובהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א 1981.
 • פרסונליס תבטח באופן מיוחד כל מידע הנוגע לאמצעי התשלום של הלקוחות. כמו כן, לא יבוצע אף תשלום שמעבר להסכם הקבוע מראש ללא הסדר מוקדם עם הלקוח.
 • צוות פרסונליס ישתמש בטכנולוגיות הגנת המידע המתקדמות ביותר, תוך עדכונים שוטפים וביצוע בדיקות תקופתיות לחיזוק אמצעי ההגנה בהתאם לנהלים המתחדשים, וזאת למניעת כל סיכוי לפריצות וכשלי אבטחה.
 • ההתקשרויות בין פרסונליס ללקוחותיה באמצעות מסרוני טקסט, הודעות דואר אלקטרוני או כל אמצעי דיגיטלי אחר, ינוהלו על פי הסכמה שתינתן מראש מהלקוח באופן שאינו משתמע לשני פנים.

 

יעילות וזמינות

 • פרסונליס תספק ללקוחותיה את כל הסכמי ההתקשרות המנוסחים בשפה ברורה, ללא כל "אותיות קטנות", או תנאים שאינם מובנים.
 • המוקד לשירות הלקוחות של פרסונליס זמין 24 שעות, 7 ימים בשבוע, במטרה להעניק את השירות המלא ביותר, כולל דאגה לנושאים שחברות ליסינג מסורתיות אינן מתמקדות בהם בדרך כלל, כגון: שירותי גרר, סיוע במקרים של תאונות דרכים ועבירות תנועה, שדרוג רכבים לדרישת הלקוח ועוד. המענה מקצועי, ממוקד ומהיר, תוך הערכה ומתן כבוד לזמנו היקר של הלקוח. כל לקוח חשוב וזכאי לשירות מידי ואיכותי מאיתנו.
 • אנו בוחרים להעניק שירות אישי וישיר ללקוחותינו, עם כמה שפחות חסמים בינינו וללא זמני המתנה.
 • אנו נערכים לתגבר ולשפר את מערכי השירות שלנו כדי להמשיך ולספק את אותה רמת השירות בכל תקופה בשנה ולצד כל התרחבות של מסד הלקוחות שלנו, כמו גם לצד הצמיחה של מאגר לקוחותינו.
 • פרסונליס שואפת להיות שותפה מלאה בעשייה באופן שמפרה, מעודד ומאפשר לכל אחד מאיתנו להתקדם במהירות לעבר היעדים העסקיים והכלכליים של כולנו.


עזר כנגדכם

 • פרסונליס הוקמה במטרה לתת מענה איכותי ואנושי לבתי עסק שלעתים קרובות נזנחים על ידי חברות ליסינג גדולות וארכאיות.
 • פרסונליס דואגת לבטיחותכם וביטחונכם בעת הנסיעה, ומספקת פוליסות ביטוח מקיף ככל שניתן, כמו גם רכבי מנהלים בתנאים נוחים המתאימים לבתי עסק בצמיחה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לצמוח.

קשובים לדעתכם

 • המודל העסקי והמהפכני של פרסונליס נמצא בתהליך צמיחה מתמשך. אנו מתגמשים ומשתנים בהתאם לדרישות השוק וצורכי הלקוחות ועושים את כל הניתן על מנת להיות גורם איכותי ומסייע ללקוחותינו. נשמח לכל משוב מכם על מנת לעמוד לצדכם ולשירותכם, בדרך הנכונה והמתאימה לכם.
 • אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו באתר הזמין לשירותכם 24/7. האתר החדש של פרסונליס מנצל את טכנולוגיות ה-Web המתקדמות ביותר, לרבות הליכי אוטומציה ושמירת נתונים רלוונטיים ללקוח (באישורו, כמובן).
 • האתר מאובטח באמצעים הטכנולוגיים המקובלים בתחום ועומד בתווי תקן עולמיים ומקומיים לאיסוף מידע, קבלת מידע והעברתו לגורמים רלוונטיים. באמצעות האתר ניתן לעקוב אחר הנתונים של כלי הרכב שלכם, לשלוח קריאות ולהישאר איתנו בקשר שוטף.

אנו מודים לכל אחד ואחת מלקוחותינו על הבחירה בנו ועומדים לשירותכם בכל עת.

 *אמנה זו מנוסחת בחלקה בלשון זכר, אך מתייחסת באופן שוויוני לכל המינים.