חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

פרסונליס עושים לכם סדר לגבי מה זה ליסינג

כל אדם כיום שמע על האפשרות של ליסינג – אך לא כולם מבינים במה מדובר בפועל. ניתן לקשר את התופעה הכללית הזאת לרצון של אנשים להיות כמה שיותר משוחררים ממחויבויות "כבדות" וארוכות טווח, אך יחד גם עם זאת לשמור על איכות חיים גבוהה וחזות מכובדת ככל הניתן.

רכישת רכבים במסלולי ליסינג שונים מאפשרת ליהנות מרכבי יוקרה מבלי לשבור את קופת החיסכון בבנק, ואפילו מבלי להתחייב יותר מדי.

אז מה כוללות האפשרויות השונות של הליסינג באופן כללי, ומה החידושים שמביאה פרסונליס לשולחן? כל התשובות לפניכם.

סוגי ליסינג, או בעברית תקינה – חכירה

מדובר במסלול מיוחד שבו החברה המשכירה רוכשת את הרכבים בפועל ומספקת ללקוחותיה שתי אפשרויות: “השכרה" תמורת תשלום חודשי בלבד, ללא בעלות על הרכב, אך גם ללא כל הדאגות הכרוכות בבעלות זו. זהו ליסינג תפעולי. האפשרות האלטרנטיבית זהו מסלול המיועד לאנשים נחושים ומחויבים יותר, אלה שרוצים לדעת שבסוף הרכב יהיה שלהם לנצח נצחים – ליסינג מימוני, שבמסגרתו משולמת מקדמה, לאחר מכן תשלומים חודשיים שוטפים, ובסוף ניתן לרכוש את הרכב במחיר נמוך. זהו מסלול ארוך יותר לעבר בעלות על הרכב עבור בתי עסק שלא מעוניינים להיות תלויים בחסדי הבנק ונכונותו לתת הלוואה לטובת רכישת רכב.

אז איזה טיפוסים אתם? של ליסינג מימוני או תפעולי? כך או כך, אנו בפרסונליס מספקים לכם את הפתרונות המגוונים ביותר, תוך התאמה מושלמת לצורכי בית העסק שלכם והתקציבים שאתם מעוניינים להשקיע באופן חודשי בתחזוקת צי רכבים קומפקטי ומשתלם במיוחד.

דקויות מיסוי ומידע נוסף

הליסינג טומן בחובו גם אפשרויות שונות לגבי כל מה שקשור למיסוי והתנהלות שוטפת של בית העסק. זה כולל דירוג של הרכבים לקבוצות רישוי, המבוססות על מחירי הרכבים.

הקבוצה הראשונה היא עד 101,000 ש"ח, השנייה – עד 122,000 ש"ח, השלישית עד 144,000 ש"ח, הרביעית עד 162,000 ש"ל, החמישית עד 210,000 ש"ח, הקבוצה השישית עד 299,000, הקבוצה השביעית מ-299,001 ש"ח ומעלה והקבוצה השמינית האחרונה כוללת את הרכבים הכבדים, מעל ל-3,500 ק"ג.

יש שני מושגים שכדאי לדעת בהקשר לליסינג ומיסוי: שווי שימוש וניהול ספרים

שווי השימוש מהווה למעשה חישוב של הערך שהרכב מספק לבית העסק, וזה משפיע על סכום ההכנסות ברוטו החייבות במס.

ב-2010 התרחשה רפורמה במיסוי בנושא זה, שבאה לידי ביטוי בביטול מסגרת מחירים קבועה שהונהגה עד אז, ועד היום שווי השימוש מחושב על פי שיעור קבוע מראש של עלות הרכב החדש.

ניהול ספרים מתייחס לליסינג תפעולי שמאפשר לקזז הוצאות של הרכב. הנושא שיש לקחת בחשבון בעניין זה, הוא השימוש שנעשה ברכב לצורכי עבודה ובית העסק, לעומת השימושים האישיים של העובד שקיבל לרשותו את הרכב. כך, צורכי עבודה מתייחסים לנסיעות למקום העבודה, לפגישות ועסקיות וכו’, בעוד ששימושים פרטיים בלבד הן נסיעות בסופי שבוע, נסיעות משפחתיות וכו’. מדד זה נלקח בחשבון בחישובי הוצאות החברה המשפיעות באופן ישיר על החיוב במס, ולכן מדובר בניהול ספרים, כלומר עבודה של הנהלת החשבונות של החברה שנעשית בשיתוף פעולה עם חברת הליסינג.

הייחודיות של פרסונליס היא הרצון והיכולת "להגדיל ראש" ולעבוד בהתאם לצורכי הלקוח, תוך הקפדה על עמידה בדרישות המיסוי של מדינת ישראל, אך תוך יצירת פתרונות שמעניקים את הערך הגבוה ביותר ללקוח, אספקת רכבים מקבוצות רישוי גבוהות יחסית במחירי יצרן, הרחבת גבולות הליסינג התפעולי לשירותים מיוחדים כגון גרר, מתן רכבים חילופיים ועוד. וכל זאת, ללא ביטול או יחס מקל ראש בחברות "קטנות" שסוכנויות הליסינג הגדולות לא רואות בדרך כלל.

מעוניינים בצי רכבים קטן, אך מהודר (עד 10 רכבים)? מקומכם איתנו! צרו קשר באמצעות הטופס מטה ונחזור בהקדם עם הצעה משתלמת במיוחד.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: