חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

מימון וליסינג למשאיות ורכבי עבודה לצרכים שונים

כל בית עסק זקוק לרכבים במידה זו או אחרת. קיימים עסקים שבהם מדובר בצורך חשוב, אך לא מהותי, ומעבר לכל – היבט ייצוגי חשוב עבור העובדים. אך קיימים לא מעט עסקים שעצם פעילותם תלויה באופן מהותי ביכולת ובזמינות של רכבים איכותיים, עמידים ובעלי הקיבולת המתאימה. זה נכון עבור ספקים כגון עסקי קמעונאות (המובילים את סחורתם בכל רחבי הארץ), ספקי שירותים ביתיים, כגון אינסטלטורים, חשמלאים וכו’, מובילים העובדים עם משאיות גדולות, יצרנים שונים הזקוקים להובלה תכופה של חומרי גלם ועוד. איזה סוג ליסינג ניתן להתאים עבור בתי עסקים אלה?

הייחודיות של ליסינג תפעולי למשאיות ורכבי משא?

בין התחומים ששואבים את הערך הרב ביותר ממשאיות ניתן למצוא כמובן את תחומי הבנייה, חברות תשתיות, ועוד. רכישה ותחזוקה של משאיות מהווה חשיבות עליונה עבור עסקים אלה. בנוסף, גם תחזוקתן הקבועה נדרשת באופן מובהק להשגת המטרות הכלליות והספציפיות של כל חברה שכזאת.

חברות ליסינג מקצועיות מסוגלות לספק לבתי עסק אלה את כל המידע הדרוש, וגם את הגישה למשאיות חדשניות ועוצמתיות שלא תמיד נגישות לרוכשים פרטיים או עסקיים שאינם בעלי המגעים הנכונים במשרד התחבורה ורשויות אחרות.

חברות ליסינג המתמחות בתחום המשאיות מסוגלות לחלוק גם מניסיונן והידע שלהן לגבי אלו דגמים מתאימים לאיזה סוג פעילות. ייעוץ מסוג זה יכול לחסוך עלויות רבות בהמשך ולעזור להתייעל כבר בתחילת הפעילות.

איזה סוג ליסינג מתאים לרכישת משאיות?

בדומה לרכבים רגילים, גם משאיות ניתן לרכוש בכמה מסלולי רכישה, כולל מספר אפשרויות ליסינג.

מימון עצמי – הרציונל מאחורי רכישת רכב באופן עצמאי מוחלט הוא שערכו של הרכב יורד משמעותית ברגע שהוא יוצא מהמחסן, אך הערך המוסף שהוא מעניק לבית העסק (בכך שמאפשר לכם להרוויח) הוא שיהפוך את ההשקעה העצמית למניבה. יחד עם זאת, זה דורש גם השקעה של זמן, מאמץ וכספים נוספים בתחזוקת הרכב, ועד כמה זה רצוי ומשתלם – זו כבר החלטה אישית.

מימון בנקאי – אפשרות נוספת, בדומה לכל השקעה לטובת העסק – היא פנייה לבנק העסקי שלכם. עם זאת, בתי עסקים רבים מעדיפים שלא להיות תלויים באופן גורף בבנק אחד ספציפי, ובמקרים אלה המסלול של ליסינג מימוני עשוי להיות אפשרות עדיפה על פני הלוואה בנקאית סטנדרטית שמדללת את אפשרויות האשראי שלכם ולא כוללת את כל היתרונות האופייניים לליסינג תפעולי, כולל העובדה שבמימון בנקאי הרכב רשום על שמכם ודורש תשלום מס רווח הון.

ליסינג תפעולי – המסלול המוכר של פרסונליס שמותאם באופן אישי ואינדיווידואלי לכל לקוח ולכל בית עסק, החל מתחזוקה בסיסית של טיפולים וטסטים, ועד לשירות VIP צמוד הדואג לכל עניין. אפשרות שכזאת חשובה מאוד בעיקר כאשר מדובר במשאיות ורכבי עבודה הקריטיים לפעילותו של בית העסק. במידת הצורך, אנו מספקים רכבים חלופיים ו/או גרר שיאפשר לפתור כל בעיה כמה שיותר מהר.

ליסינג מימוני – ליסינג בגרסה המימונית שלו מאפשרת להימנע מתשלום מס רווח הון מצד אחד, דורשת מבעל בית העסק לקחת על עצמו את נושאי התחזוקה, ומצד שלישי – מאפשרת להגיש את ההוצאה בגין תשלום הרכב כהוצאה מוכרת (בדומה לליסינג תפעולי).

רוצים לקבל מידע נוסף על רכבי העבודה המיוחדים הקיימים במלאי שלנו? מהרו לשלוח הודעה, ונחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: