חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

מילון המונחים של עולם הליסינג על פי פרסונליס

עולם הליסינג מעניק אפשרויות והזדמנויות נרחבות וייחודיות לבעלי עסקים שמעוניינים בחזות מרשימה וצי רכבים מהודר – מבלי השקעות מיידיות של מאות אלפים או אף מיליוני שקלים (תלוי ביוקרת הרכב).

למעשה, מדובר במעין השכרה מורכבת, או לחילופין – מעין הלוואה לרכישת הרכב, בתנאים משתנים ושונים. בעבר נשלט התחום על ידי ענקיות ההשכרה שעלו בהתאם ולא תמיד התאימו לעסקים קטנים. למעשה, קשה לדמיין צי רכבים מרשים של חברה גדולה כלשהי שמונה פחות מכמה עשרות רכבים.

מה השתנה כיום?

הלך הרוח המודרני הוא צמצום, חסכוניות וניצול משאבים מיטבי. במידה רבה, בתי עסקים רבים שואפים כיום למעין מינימליזם עסקי, שיחד עם זאת משדר הידור וסולידיות. כך זה בא לידי ביטוי בפעילות של פרסונליס ביצירת חבילות ליסינג אופטימליות לכל עסק באשר הוא.

כדי שתבינו מה האפשרויות העומדות לפניכם, נציג את עיקר מושגי הליסינג וכיצד הם באים לידי ביטוי אצלנו.

ליסינג

או בשמו העברי – חכירה, זוהי שיטה פיננסית למימון רכישות של ציוד שונה, שדרוש לעתים קרובות לטובת תפעול עסק כזה או אחר. הליסינג ניתן לפרק זמן קצוב שבסופו הלקוח יכול לרכוש את הרכב בשארית הסכום שנותר לאחר התשלומים השנתיים, ובמקרה זה החכירה הופכת למעין הלוואה. בתחום הליסינג יש שני סוגים עיקריים: מימוני ותפעולי.

ליסינג מימוני

ליסינג מסוג זה דומה מאוד להלוואה ולא כולל כל שירות מעבר למתן הרכב. הליסינג משולם במסגרת שלושה תשלומים: מקדמה, תשלומים חודשיים ואפשרות רכישה במחיר נוח בסוף תקופת הליסינג.

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי טומן בחובו הרבה יותר שירות יומיומי בכל הקשור לתחזוקה, ביטוחים, טיפולים, סיוע במקרי חירום ועוד. למעשה, היתרון העיקרי שלו הוא האפשרות שלא לדאוג לכל הנושאים האלה במסגרת העבודה. הוא מתאים בעיקר למי שלא מעוניין בבעלות רשמית על הרכב, אך רוצה לנסוע בנוחות וללא דאגות.

קבוצת רישוי

זוהי בעצם שיטת קיטלוג של הרכבים השונים במדינת ישראל. קיטלוג שנעשה על בסיס העלויות של הרכב, מה שמשפיע על אגרת הרישוי ותשלומי מס נוספים. כיום יש שמונה קבוצות של טווחי מחירים שהולכים ועולים, והקבוצה השמינית היא עבור רכבי משא כבדים שכנגדם אין שווי שימוש כלל (ראו מושג הבא).

שווי שימוש

בגלל שמדובר ברכב עבודה, נדרשת חלוקה מסוימת של הוצאות הרכב המיועדות לעבודה בלבד ואלו שנעשות לטובת ענייניו היומיומיים של העובד. כך, העובד נדרש לשלם אחוז מסוים על השימוש ברכב, מה שמגולם בתשלומי המסים שלו.

המיסוי השתנה בשנת 2010 (לפני כן הוא נעשה על פי תעריף קבוע לכל קבוצה) וכיום הוא נעשה על פי יחס ממחיר הרכב החדש.

נשמע מורכב? אל דאגה, אנו בפרסונליס דואגים לכל הנושאים בהתאם לדרישה שלכם, ואם תרצו, נוכל לדאוג לכל נושאי המיסוי וניהול הספרים, כדי שאתם תוכלו להשקיע את מרצכם בקידום ופיתוח העסק שלכם, ולא בזוטות של חיי היומיום.

ניהול ספרים

בעת הבחירה בליסינג תפעולי, באפשרותכם לכלול את הוצאות הליסינג כהוצאות העסק לטובת הקלות במיסוי (הוצאה מוכרת). באפשרותכם לקזז את התשלום עבור הליסינג המימוני כחלק מהוצאות שוטפות, או כרכוש קיים, מה שמאפשר תשלומי ריבית נמוכים יותר.

ראוי לציין שאנו פועלים בשיתוף פעולה עם גורם מימון פיננסי גדול המאפשר לנו לקזז בריביות מלכתחילה.

רוצים לקבל הצעת מחיר ממוקדת לרכב החלומות שהייתם רוצים שיהיה לכל עובד בכיר בחברה שלכם? צרו קשר עוד היום וקבלו מסלול מותאם אישית!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: