מדריך פרסונליס

ארגז הכלים המלא להתאמת תיק הרכבים והליסינג המושלם לעסק שלך.

בפרסונליס נדע להשיג עבורך את המימון הכי משתלם ואטרקטיבי, לבנות יחד איתך את ההזמנה של הרכב לו אתה זקוק בדיוק, לבצע עבורך את ההזמנה וללוות אותך עד לקבלת המפתח – ומעבר…

אנחנו נחסוך לך את הריצות, בלי צורך להגיע לבנק, בלי צורך להשוות הצעות מימון שונות, בלי אותיות קטנות, הכל על השולחן. פגישה אחת, אצלנו או אצלך, לחתימה על מסמכים – ובפעם הבאה שנקבע – זה יהיה בשביל למסור לך המפתחות!

אנו מתמחים בהתאמה אישית של שירותי הליסינג עבורכם, תוך אמונה ששירות תפור למידותיכם, מביא לתוצאה המשתלמת והטובה ביותר לעסק שלכם.

פרסונליס מספקת סל פתרונות מא' עד ת' הכוללים התאמת הרכבים המתאימים ביותר, עסקאות מימון, ביטוח, דלקן, מנויים לכבישים מהירים ואגרה, שירותי דרך, רכב חלופי וטיפולים שוטפים. כלל הפתרונות מספקים ללקוחות החברה ראש שקט ונקי מדאגות.

1.בונים תמונת מצב

נפגשים ומבררים יחד את הרצונות, החלומות והצרכים האמיתיים של העסק שלכם: מה מטרות הרכבים הנדרשים, למי הם מיועדים, מה פרופיל הנהגים, כמה קילומטר אתם נוסעים בכל שנה, נתונים פיננסיים של העסק ועוד. לאחר שיקוף של תמונת המצב הנכונה - הרבה אסימונים נופלים לעסק בדרך כלל וניתן להמשיך לשלבים הבאים של התאמת הרכבים, המימון והשירות הכי מתאים.

2.מתאימים רכבים

כשבוחרים רכב לעסק צריך לשקלל לפחות בין שלושה מרכיבים:
(1) החלומות והרצונות שלכם
(2) הצרכים האמתיים והשימושים האובייקטיביים של הרכב בעסק.
(3) היכולות והמגבלות הפיננסיות והצמדות לתכנון עסקה נכונה עבורכם. בדרך כלל, אחרי שלקוחות נפגשים עם נציגנו הם מגלים שהם יכולים להרשות לעצמם רכב שהוא הרבה יותר...

3.תופרים מימון

בודקים את הנתונים הפיננסים של העסק ושל העסקה שעל הפרק ומאתרים גורם מממן שמוכן לתת מימון לעסקה - שמתאימה בדיוק עבור העסק. אנחנו יודעים לקחת בחשבון הכל: גובה המקדמה שהעסק מוכן ומסוגל לשלם, גובה ההחזר החודשי שמתאים לעסק וכמובן - תכנון של מה שעתיד לקרות בתום העסקה - כדי למנוע הפתעות וליצר את העסקה הכי נכונה עבורכם.

4.מתאימים מסלול

לאחר שהתאמנו רכב ומימון - אנחנו מתאימים יחד מסלול שירות באופן מדויק עבור העסק - כך שנוכל לחסוך לכם הרבה כסף. בשיטה הייחודית של פרסונליס - החבילות הן מודולריות וגמישות וניתנות להתאמה לכל עסק כך שניתן לבודד רק את השירותים הנחוצים באמת וכך ניתן להוזיל את עלויות השירות ולמנוע מהעסק לשלם עבור שירותים מיותרים שהוא לא באמת זקוק להם.

שאלות ותשובות

אנחנו מציעים שירותי ליסינג-פרימיום מימוני לעסקים קטנים ובינוניים – כמו חברות אחרות בשוק, אבל בשונה מהענקיות, אנחנו נלחמים עבור כל עסק וחותרים להשיג עבורו מימון לרכב שמתאים לצרכיו ויכולותיו. 

המחויבות שלנו היא להתאמץ עבור הלקוח – יותר מכל חברה אחרת.

השאיפה שלנו, היא לאפשר לכל עסק לצרוך בדיוק את השירותים שמתאימים לו. מה שהוא צריך ולא שום דבר מיותר.

הרצון והיכולת "להגדיל ראש" ולעבוד בדיוק בהתאם לדרישות העסק שלכם. כל זאת תוך הקפדה על עמידה בדרישות המיסוי של מדינת ישראל, ושילוב פתרונות שמעניקים לכם ערך מוסף כמו אספקת רכבים מקבוצות רישוי גבוהות יחסית במחירי יצרן, הרחבת גבולות הליסינג התפעולי לשירותים מיוחדים כגון גרר, מתן רכבים חילופיים ועוד.

אנו מאפשרים רמת שירות כזו – לכל חברה או עסק ולא רק לחברות גדולות עם עשרות ומאות רכבים.

פירוש המילה "ליסינג" – בעברית תקינה – חכירה.
המשמעות המעשית של החכירה הזו היא שחברת השכרת הרכב היא זו שרוכשת את הרכבים בפועל ומספקת ללקוחותיה שתי אפשרויות:

ליסינג תפעולי – השכרה תמורת תשלום חודשי בלבד, ללא בעלות עתידית על הרכב, אך גם ללא כל הדאגות הכרוכות בבעלות זו.

ליסינג מימוני – השכרה במסלול הכולל תשלום מקדמה, תשלומים חודשיים קבועים, ואפשרות לרכישת הרכב במחיר נמוך. מתאים בעיקר לבתי עסק שלא מעוניינים להיות תלויים בחסדי הבנק ונכונותו לתת הלוואה לטובת רכישת רכב.

כיום, פועלות בשוק הליסינג מספר חברות גדולות, שמבטיחות, לכאורה, להעניק מגוון שירותים – בדומה לפרסונליס (טיפול בצי הרכבים בעסק, מינהלות, תחזוקה ותפעול).

החברות הללו מציעות לך חבילה שיש בתוכה כל מיני רכיבים – חלקם נפלאים וחלקם לא כל-כך מתאימים לצרכים שלך. מתאים לך תיקח, לא מתאים לך – אתה בבעיה, כי תשלם בכל זאת. 

החברות הקיימות לא יודעות להתאים את עצמן לכיס ולצרכים המשתנים של מגוון בתי העסק. החלטנו שאת זה בדיוק אנחנו הולכים לשנות.

1.      תדפיס חשבון בנק – שלושה חודשים אחרונים

2.      דוחות מע"מ – שישה אחרונים

3.      מאזן שנתי מבוקר 2019

4.      מאזן בוחן 2020

5.      תעודת רשם החברות

6.      העתק ת"ז מורשה חתימה

7.      פרוטוקול מורשה החתימה בחברה

8.      תקנון / תזכיר חברה

9.      דף ריכוז יתרות בחשבון

10.  צילום חותמת חברה על דף לוגו של החברה

1.      צילום תעודת זהות +ספח

2.      תדפיס חשבון בנק – שישה חודשים אחרונים (פרטי+עסקי)

3.      דוחות מע"מ – ארבעה אחרונים

4.      דוח רווח והפסד לשנת  2019+2020

5.      דף ריכוז יתרות בחשבון

6.      בעל חברה בע"מ יצרף מאזן מבוקר אחרון של חברתו

1.      צילום תעודת זהות +ספח

2.      תלושי שכר – שישה חודשים אחרונים

3.      תדפיס חשבון בנק – שישה חודשים אחרונים

4.      דף ריכוז יתרות בחשבון