חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

מדיניות ואמנת השירות של פרסונליס

אמנת השירות מבוססת על הערכים האישיים של מקימיה ומבססי המודל העסקי של פרסונליס – התאמה מושלמת לצורכי הלקוחות, מתן כבוד אינסופי לכל עסק באשר הוא, מענה מסביב לשעון ונכונות לעשות את מלוא המאמצים במילוי כל צורך של לקוחותינו.

אנו בפרסונליס מעניקים חשיבות גבוהה ביותר להבנה עמוקה ומעמיקה של צרכי הלקוחות שלנו, המשתנים בעת שהם מקימים את העסק, עושים את צעדיהם הראשונים, מתרחבים או מצמצמים פעילות לטובת הישרדותם.

אנו מוכנים להיות שם בכל צעד ושעל בדרך המורכבת שבה פוסע כל בעל עסק בישראל, במטרה לאפשר לפתור נושא אחד בלבד – רכבי החברה, אך לעשות זאת באופן שיאפשר שקט נפשי, מתן ערך מלא לסכומים החודשיים, הימנעות מסחבת ושירות לקוחות מתקדם לפי הקודים של העולם החדש.

העקרונות עליהם מושתת השירות שלנו:

שקיפות ומהימנות

הבסיס האיתן שעליו השתתנו את פעילותינו הוא מתן שירות איכותי ומתקדם לבתי עסק בכל סדר גודל. המודל העסקי שלנו נובע מהיכרות קרובה ובלתי אמצעית עם אופן הפעילות של בתי עסק שונים בעלי צי רכבים בגדלים שונים. אנו מודעים לזמן ולמשאבים הרבים המבוזבזים לעתים על תחזוקת צי רכבים, גם של עד עשרה רכבים בלבד. לצד זאת, אנו מודעים ליחס ביטול מסוים לו זוכות חברות בסדרי גודל בינוני בעת הפנייה לחברות הליסינג הגדולות החולשות על התחום.

לפיכך, מטרתנו היא:

להעניק שירות מלא ברמת VIP והתאמה מושלמת לצורכי הלקוח עבור כל נושאי תחזוקת הרכב, כדי שבעל העסק לא יקדיש לכך שום מחשבה, אלא ידע שתמיד עומד לראשותו צי הרכבים שלו וחבילת התחזוקה שהותאמה לו.

לספק רכבי מנהלים במחירים הגיוניים ונגישים לעסקים בצמיחה, תוך שקיפות מלאה לגבי תכני התשלום והתמורה שניתנת בעבורו.

להשיג את תנאי הליסינג המיטביים בכל עת בהתאם לדרישות וצורכי הלקוח ומבלי לגרוע מאיכות הרכבים /או השירות.

שמירה על פרטיות

אנו בפרסונליס דואגים לאינטרסים של לקוחותינו ומגנים על זכויותיהם בפני החוק ועל פרטיותם בפני הציבור בחירוף נפש. כל מידע הנאסף על לקוחותינו בשרתי החברה ובאתר האינטרנט נשמרים במאגרים הרלוונטיים תחת תנאי הגנת מידע תקיפים ובהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.

בסעיף נפרד, פרסונליס תבטח באופן מיוחד כל מידע הנוגע לאמצעי התשלום של הלקוחות ולא יבצעו אף תשלום שמעבר להסכם הקבוע מראש ללא הסדר מוקדם עם הלקוח.

הצוות ישתמש בטכנולוגיות הגנת המידע המתקדמות ביותר, תוך עדכונים שוטפים וביצוע בדיקות תקופתיות לחיזוק אמצעי ההגנה בהתאם לנהלים המתחדשים, זאת למניעת כל סיכוי לפריצות וכשלי אבטחה.

ההיקשרויות בין פרסונליס ללקוחותיה באמצעות מסרוני טקסט, הודעות אי-מייל או כל אמצעי דיגיטלי אחר ינוהלו על פי הסכמה שתינתן מראש באופן שאינו משתמע לשני פנים.

יעילות וזמינות

כל הסכמי ההיקשרות יסופקו ללקוח בשפה ברורה, ללא כל "מילים קטנות" או תנאים לא מובנים. המוקד לשירות הלקוחות שלנו זמין מסביב לשעון במטרה להעניק את השירות המלא ביותר, כולל דאגה לנושאים שחברות ליסינג מסורתיות לא מתמקדות בהם בדרך כלל: שירותי גרר, סיוע במקרים של תאונות דרכים ועברות תנועה, שדרוג רכבים לדרישת הלקוח ועוד ועוד.

המענה מקצועי, ממוקד ומהיר, תוך הערכה ומתן כבוד לזמנו של הלקוח. כאמור, מטרת העל של פרסונליס היא לתפקד כספק יחיד וכוללני לכל נושאי התעבורה בחברה, בין אם מדובר ב-5-10 רכבים, או מעבר. כל לקוח חשוב וזכאי לשירות מיידי ואיכותי מאיתנו.

מחויבות ללקוחותינו

אנו בוחרים להעניק שירות אישי וישיר ללקוחותינו, עם כמה שפחות חסמים בינינו וללא זמני המתנה. אנו נערכים לתגבר ולשפר את מערכי השירות שלנו כדי להמשיך ולספק את אותה רמת השירות בכל תקופה בשנה ולצד כל התרחבות של מסד הלקוחות שלנו, כמו גם לצד הצמיחה של לקוחותינו.

אנו שואפים להיות שותפים מלאים בעשייה אלו של אלו ולעשות זאת באופן שמפרה, מעודד ומאפשר לכל אחד מאיתנו להתקדם במהירות לעבר היעדים העסקיים והכלכליים של כולנו.

עזר כנגדכם

פרסונליס הוקמה במטרה לתת מענה איכותי ואנושי לבתי עסקים שלעתים קרובות נזנחים על ידי חברות ליסינג גדולות וארכאיות. אנו עושים זאת במטרה להיות שווים בין שווים, מתן סיוע וניצול כל משאב שעומד לרשותנו לטובת לקוחותינו, ותוך דאגה לבטיחותם בעת הנסיעה, מתן ביטוח מקיף ככל הניתן ואספקת רכבי מנהלים בתנאים נוחים ומתאימים לבתי עסק בצמיחה.

אנו כאן כדי לעזור לכם לצמוח!

קשיבות לדעתכם

המודל העסקי המהפכני של פרסונליס הוא עבודה שתמיד נמצאת בשיאה – אנו מתגמשים ומשתנים בהתאם לדרישות השוק והלקוחות ועושים את כל הניתן על מנת להיות גורם איכותי ומסייע ללקוחותינו. אנו נשמח לכל פידבק ומשוב מכם על מנת לשפר עוד ועוד את ביצועינו ולעמוד לצדכם ולשירותכם בכל נסיבות החיים.

אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו באמצעים הבאים:

אתר חדשני וזמין לשירותכם 24/7

האתר החדש של פרסונליס מנצל את טכנולוגיות הווב המתקדמות ביותר, כולל הליכי אוטומציה ושמירת נתונים רלוונטיים ללקוח (באישורו, כמובן). האתר מבוטח באמצעים הטכנולוגיים המקובלים בתחום ותוך עמידה בתוי תקן עולמיים ומקומיים לאיסוף מידע, קבלת מידע והעברתו לגורמים רלוונטיים.

באמצעות האתר ניתן לעקוב אחר הנתונים של הרכבים שלכם, לשלוח קריאות ולהיות איתנו בקשר שוטף.

אנו מודים לכל אחד מלקוחותינו על הבחירה בנו ועומדים לשירותכם בכל עת וכל צורך.

* אמנה זו מנוסחת בחלקה בלשון זכר, אך מתייחסת באופן שיוויוני לכל המינים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: