חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

ליסינג לעסקים קטנים ברמה של טייקונים? עם פרסונליס זה אפשרי!

רובנו התרגלנו לחשוב שליסינג של רכבים (ובעיקר רכבי יוקרה) זה תענוג השמור לחברות ענק בלבד המגלגלות עשרות מיליונים מדי חודש, אך האם זה אכן כך? אם אתם שואלים אותנו, ממש ממש לא!

ברוכים הבאים תקופת המינימליזם הפרקטי

המיליארדרים בעולם כבר יודעים – פחות זה יותר, ולפעמים הדרך הטובה ביותר להתקדם – זה להצטמצם, וקודם כל לבחור במה שהכי מתאים. פרסונליס מעניקה את שירותי הליסינג שלה מתוך נקודה זו: לתת ללקוח בדיוק את מה שהוא זקוק לו, בלי "לנפח" חבילות, בלי "לדחוף" דברים מיותרים, אך מצד שני, לתת הרבה יותר ערך מוסף מבחינת שירות לקוחות.

למי מיועד ליסינג לעסקים במודל של פרסונליס?

חברת פרסונליס פיתחה מודל עסקי ייחודי המתאים לעסקים קטנים ובינוניים שמעדיפים איכות על הכמות, ולכן רוצים לתחזק צי קטן, אך מהודר של עד עשרה רכבים. במציאות שבה כ-70% מכלל הרכבים החדשים על הכביש מגיעים מסוכנויות ליסינג, אין שום סיבה שעסקים קטנים ובינוניים יודרו מהאפשרות הזאת, ומאידך, גם אין כל סיבה שהם יתרוששו בשל עלויות תחזוקה גבוהות.

נעבור על כמה דקויות שיש לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה על רכישת צי רכבים קטן בליסינג:

מזומן נזיל – האם המחזור של בית העסק מאפשר להפריש את התשלומים החודשיים על הליסינג?

כוח אדם – האם החברה כוללת אנשי צוות שיופקדו על ניהול הרכבים (במקרי של ליסינג מימוני), או שאולי האפשרות של ליסינג תפעולי דווקא משתלמת יותר ומאפשרת לצוות הקטן יחסית לא לבזבז זמן יקר על נושאי תחזוקה?

רכבים חדשים או ישנים – בחירת הרכב כוללת גם את מצבו, האם העסק יכול להרשות לעצמו לקחת רכב שכבר יש לו קילומטראז’ נכבד? האם המראה החיצוני של רכב חדש יתרום לתדמית החברה?

רכבים מסחריים בליסינג – פחות כאב ראש, יותר עבודה

בתי העסקים התלויים במידה הרבה ביותר ברכבים שלהם, הם אלה המתניידים ללקוחות, כגון טכנאים, שירותי הובלה, ספקים, משכירי ציוד וכו’. מדובר בעסקים קטנים שתלויים מאוד בביצועי הרכב שלהם, וקבלת שירותי תחזוקה "מגבוה" זה פיתרון מעולה, זאת בהנחה שהשירות אכן מכסה את כל האפשרויות שיש, כולל מתן רכב חילופי, הזמנת גרר, ועוד.

יתרון נוסף של השכרת רכבים בליסינג לעסקים קטנים – זה גם המיסוי. הרכב המסחרי הקטן שמשמש לעתים קרובות ביותר את רוב בעלי העסקים הקטנים בארץ הוא הטנדרון הנופל תחת קטגוריית רכב פרטי ולא רכב עבודה, כך שהמע"מ עבורו אינו מהווה הוצאה מוכרת ורק 15% מתקזזים ממנו. עם זאת, אם מגישים את חשבונית השכירות של סוכנות הליסינג – זוהי כן הוצאה מוכרת שמאפשרת קיזוז רב יותר. ואם מחזירים את הרכב לחברת הליסינג בתום התקופה, אין צורך בתשלום מס רווח הון כששוכרים את הרכב הבא.

ליסינג תפעולי או מימוני?

כאמור, לליסינג תפעולי חלקי או מלא יש יתרונות רבים מאוד עבור בעלי העסקים. ליסינג מימוני עשוי להשתלם לחברות בע"מ שאינן נוסעות הרבה (עסקות אלה משתרעות על 60 חודשים, בעוד עוסק מורשה נדרש 80 חודשים. כמובן שהיתרון של הליסינג המימוני הוא האפשרות לרכוש את הרכב לבעלות מלאה בתום התקופה. אך לא עבור כל העסקים זה קריטי, בעיקר לא עבור אלה שהרכב מהווה כלי עבודה חשוב שנשחק עם הזמן, ולקראת סוף תקופת העסקה כבר עשוי להיות שלא במיטבו, ולכן משתלם יותר לחתום על עסקה חדשה, וגם להימנע מתשלומי מס הנלווים לרכישות רכבים.

שירותים נלווים של חברת פרסונליס

בגלל שחברת פרסונליס הוקמה בתור בשורה לבעלי העסקים הקטנים, המסלולים שלנו מותאמים באופן ספציפי לצורכי עסקים אלה, כולל יצירת מגוון רכבים עשיר ומותאם ליריעה רחבה של מקצועות ותחומי פעילות. יתר על כן, אנו תמיד שמחים לפצוח בשיתופי פעולה עם מקצועות חדשים, ולכן מתאימים לכל לקוח את חבילת הליסינג התפעולי האופטימלית עבורו.

רוצים לדעת מה אנו יכולים להציע לעסק שלכם? צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: