חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

ליסינג לעסקים בגישה של 2020 – התאמה מושלמת לצורכי בית העסק

לכל עסק יש את דרכי ההתנהלות הייחודיות לו, לעתים מיוחדות ומדוקדקות ביותר. וכך זה גם אמור להתנהל היום, כאשר יש חופש להתנהל במסגרת רחבה או צרה, לפנות לקהל יעד רב-גוני, או להתמקד בקבוצה ספציפית ביותר. הצמיחה של בתי עסק קטנים (חלקם אף מבוססי אינטרנט ולא משרד סטנדרטי) יוצרת ביקוש לפתרונות מותאמים אישית, בעוד המגמה הכללית של פרסונליזציה לכל שירות הולכת וגדלה כחלק מהלך הרוח של העולם החדש.

הודות לגישה הייחודית של פרסונליס לליסינג לעסקים, תוכלו גם אתם ליהנות מכל היתרונות של גישות חדשות אלה. בין אם יש לכם צי רכבים ענק, או קבוצה צנועה של 8-10 רכבים, אתם עדיין יכולים ליהנות מאיכות שירות של אח"מים עם כל המשתמע מכך, לבחור באופן ממוקד את השירותים הספציפיים שיסופקו לכם כחלק מהליסינג התפעולי ועוד.

נעבור בקצרה על מסלוליי הליסינג לעסקים הקיימים, כדי שיהיה לכם עד כל המידע הדרוש אודות עולם הליסינג לעסקים כפי שאנו רואים אותו כיום.

ליסינג מימוני

מסלול זה מתאים לבתי עסק בכל סדר גודל, שמציבים בפני עצמם את המטרות הבאות:

  • רכישת רכב מבלי להכביד על מסגרת האשראי שלהם בבנק.
  • בעלי צי רכב בינוני או קטן המעוניינים לדאוג לתחזוקה שוטפת באופן עצמאי ולצמצם את עלויות הליסינג
  • כוונה מוגדרת מראש לרכוש את הרכב לבעלות מלאה לאחר סוף חבילת הליסינג

ליסינג תפעולי

מסלול זה מתאים לבתי עסק בכל סדר גודל בעלי הערכים הבאים:

  • העדפת רכבים חדשים על חשבון העדר בעלות ממשית על הרכב
  • בעלי כמות רכבים בינונית-גדולה (עסקים גדולים יחסית)
  • קיים צורך בהקדמת ההוצאות למטרות מיסוי נוח יותר

רכיביה של חבילת ליסינג מימוני לעסק

הסטנדרט הרווח בשוק הוא חתימה על עסקה שמשתרעת כל פני 45 או 60 חודש, וכוללת בתוכה שלושה רכיבים: אחוז מסוים ממחיר הרכב שיש לשלם במסגרת המקדמה, תשלומים חודשיים בסכום קבוע מראש במהלך החבילה ואפשרות לרכישה במחיר מיוחד לאחר סיום העסקה.

חבילות ליסינג תפעולי המקובלות בתחום

קיימת חלוקה של שלושה סוגי ליסינג תפעולי: יבש, חלקי ומלא. ככל שהליסינג "מלא" יותר, כך החבילה כוללת יותר שירותים נלווים, כגון קילומטראז’ גדול יותר, טיפולים מיוחדים ועוד. מדובר בשירותים שלא כלולים בדרך כלל באחריות יבואן הרכב, ולכן נוצרת תחושה של שירות VIP של ממש. אנו בפרסונליס לקחנו את זה ברצינות והעלינו הילוך בכל מה שקשור לשירות לקוחות. רוצים לדעת עוד? אל תהססו לפנות אלינו.

עכשיו כשאתם יודעים את ההתנהלות הכללית – הגיע הזמן לומר שאצלנו בפרסונליס אתם מקבלים בול את מה שאתם צריכים, אפילו אם זה לא נופל באף אחת מהקטגוריות המתוארות כאן. רוצים לקבל בדיוק את מה שדרוש לעסק? או שאולי אתם מעוניינים שנרכיב עבורכם את החבילה המושלמת עבורכם? אין שום בעיה! מלאו את הטופס שכאן ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: