חיפוש לפי סוג רכב:
יצרן:
דגם:
חיפוש לפי טווח מחירים:
תשלום חודשי:
18989488
מחיר מחירון:

ליסינג בהתאמה אישית של פרסונליס – יש מי שדואג לרכבי החברה שלכם!

אין זה סוד שככל שרכב נהיה ישן יותר, כך הוא זקוק ליותר תשומת לב על מנת להמשיך לתפקד ברמה גבוהה ואיכותית. יתר על כן, על מנת להפיק את מלוא התועלת ולהבטיח שימוש ארוך טווח ברכב, נדרשים טיפולים שוטפים שיבטיחו שהמנוע תקין, שכל המערכות מעודכנות ושאין כשלים סמויים.

מה היתרון של ליסינג בהיבט התחזוקה? במידה ואין לכם את הפנאי, המידע והדחף להתעסק עם הרכב שלכם באופן יומיומי ולדאוג לו, ניתן להפקיד זאת בידי מומחים בתחום שיעשו זאת באהבה, במיומנות ולעתים קרובות גם בדרכים הרבה יותר משתלמות מהבעלים הרגילים. איך זה עובד? כל התשובות כאן!

ליסינג תפעולי ויתרונותיו לבעלי העסקים

להבדיל מליסינג מימוני שבו החברה מתפקדת בעיקר כחלופה למסלולי הלוואות בנקאיות סטנדרטיות, ליסינג תפעולי כולל בתוכו גם שירותים מגוונים בהקשר של טיפול שוטף ברכב. החבילות של ליסינג זה יכולות לכלול רכיבים שונים. אך יש דבר אחד משותף לרובן: באופן טבעי החבילות הרחבות ביותר מיועדות לרוב באופן בלעדי לצמרת של חברות גדולות המגלגלות מיליונים. האמונה הרווחת היא שרק מנכ"לים בכירים "ראויים" לטוב שבטוב. אנו בפרסונליס מאמינים שזה לא כך וכל אדם שעובד ומתפרנס בכבוד ראוי לשירות ברמה של VIP.

מה כוללת חבילת ליסינג תפעולי בסיסית?

ליסינג תפעולי יכול להיות חלקי ומלא. בעוד שחברות ליסינג שונות מציאות מסלולים בהתאם למודל העסקי שלהם, פרסונליס שמה דגש משמעותי דווקא על ה"דברים הקטנים" שיכולים להפוך לבעיה גדולה עבור בית העסק הקטן, לצרוך רבות מזמנו היקר ולמנוע ממנו לתפקד בצורה מיטבית. לכן, אנו דואגים לכלול כמה שיותר שירותים נחוצים בחבילה שלנו שמותאמת תמיד לצורכי הלקוח.

יחד עם זאת, קיימים שירותים שנחשבים לסטנדרטיים בחבילות ליסינג תפעולי מקיפות (שאמנם לא זמינות תמיד לעסקים קטנים ובינוניים, אך אנו נעשו כמיטב יכולתנו כדי לשנות זאת.)

מקובל לחלק את השירותים הכלולים בחבילות ליסינג לכמה סוגים:

תחזוקה שוטפת – זה כולל טיפולים שנתיים, טסט וכו’.

תחזוקת חירום – מקרים שבהם הרכב שובק חיים במפתיע, או לחילופין -בעקבות תאונה כלשהי, שבמקרה זה יש להפעיל גם את שירותי הביטוח והתוספות הנלוות ההכרחיות.

ביטוח – נושאי רכישת פוליסת הביטוח הם חלק נפרד לחלוטין משאר המשימות המוטלות על כתפי בעלי הרכב או ספק שירותי הליסינג, אך על כך בהמשך.

שירותים אלה מסופקים על ידי רוב חברות הליסינג הקיימות בשוק, עם סייגים כאלה ואחרים בהתאם להתמחויות הספציפיות (כגון רף מינימלי של תשלומים חודשיים, הגבלות לפי קבוצות רישוי וכו’).

מה אתם מקבלים עם פרסונליס

הייחודיות של שירות הליסינג של חברת פרסונליס – להביא את איכות השירות הגבוהה ביותר גם לבתי העסק הקטנים יחסית. צי של עד עשרה רכבים עשוי להיות "עבודה קטנה מדי" עבור סוכנויות הליסינג החולשות על השוק, אך אנו מאמינים בכל מעודנו שהעתיד חבוי קודם כל ביכולת להתאים כל שירות גם לרזולוציות הקטנות ביותר, קרי – בתי עסק שלא מגלגלים מיליונים. בשל ההתאמה האישית הזאת, אנו מסוגלים לתת מענה הרבה יותר מקיף לכל צורך, אפילו עד לדאגה לנושאים משפטיים בהקשר של עברות תנועה. ככל שהעניין נוגע לנסיעה ברכב בליסינג, כל אחד מהלקוחות שלנו יכול להיות רגוע בכל עת.

הדקויות של ביטוחי רכב שנעשים בסיוע חברות ליסינג

נושא חשוב נוסף שיש בו בחירה בחבילת ליסינג תפעולי מלא עדיפה על פני דאגה עצמאית לכל נושאי הטיפול ברכב – זה השגת פוליסה משתלמת ואמינה בקרב חברות הביטוח הגדולות. ברמה הכללית, סוכנויות ליסינג מסוגלות להשיג תנאים מיטביים לעומת פוליסות פרטיות. כאשר מדובר בשירות בהתאמה אישית כמו בפרסונליס, היתרונות נהיים אפילו מובהקים יותר, הן בתנאי פרעון הפוליסה, והן במהירות התגובה שניתן להשיג במקרה הצורך.

מעוניינים ליהנות מהרכב שלכם בכל עת, אך ללא שום מטלות הקשורות לתחזוקתו ומבלי לחשוב פעמיים כשמשהו יוצא מגדר הרגיל קורה? צרו קשר עם פרסונליס עוד היום, ותיהנו מהחבילות המקיפות ביותר עבור כל בית עסק ועבור כל רכב ורכב שרק תרצו.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

או התקשרו:
8568*

שלום!

תן לנו להתאים עבורך את המסלול הנכון: